O nas

Pomysł wyprawy jest owocem naszej wspólnej pasji do podróżowania, odkrywania nieznanego, smakowania i doświadczania nowego oraz fascynacji wyspami jako symbolem szczęścia, raju oraz ucieczki od świata goniącego za zbytkami. Oboje uwielbiamy nie tylko czytać o dalekich, niezwykłych lądach, niepospolitych eksploratorach, śnimy o egzotycznych przygodach, lecz również, w miarę naszych możliwości, realizujemy nasze podróżnicze marzenia, wcielając w życie dewizę Twaina: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” A półtora roku temu dołączyła do nas, pojawiając się na świecie i dzieląc naszą pasję, córka Zuzia.

Zuzieńka  ZUZIA – najmłodszy członek naszej pirackiej ekipy, a jednocześnie siła napędowa naszego projektu. Doskonale czuje się podczas bliższych i dalszych eskapad. Nie przeszkadzają jej upały, uwielbia poznawać nowe otoczenie i zawierać nowe znajomości. To dzięki niej, a zwłaszcza czapce na jej głowie, która nadaje jej wyglądu pirata, powstał lejtmotyw naszej eskapady.

Basieńka  BARBARA – wychodzi z założenia, że im dalej i bardziej egzotycznie, tym lepiej. Uwielbia poznawać różne kultury, ciekawych ludzi, ich historie i życie, oraz niespiesznie wałęsać się po świecie, najchętniej na własną rękę. Najmilej wspomina dwutygodniową eskapadę na Maderę oraz odkrywanie atrakcji Tajlandii tuk-tukiem i tradycyjnymi, długorufowymi łodziami. Chciałaby zwiedzić cały świat, a jej obecnym największym marzeniem podróżniczym, które nosi w sercu od kilku już lat jest wizyta na wyspach Polinezji Francuskiej.

ja  TOMASZ – miłośnik wszelkiego typu peregrynacji po świecie, który najpełniej odpoczywa z dala od zgiełku współczesnego świata. Od ulic wielkich metropolii woli górskie szlaki, ciszę leśnych ścieżek przedkłada ponad rozedrgane centra współczesnych miast, a od kakofonii pojazdów sunących ulicami betonowych dżungli preferuje szum wodospadu gdzieś w nieucywilizowanym rejonie świata. Stanął na szczycie Mont Blanc i Elbrusa, przemierzał bezdroża Mongolii, a ostatnio wraz z żoną i córką, odkrywał uroki południowej Tajlandii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s